Krby v interiéri

Krb – prameň rodinného tepla

Umenie vyčarovať teplo domova je tou najväčšou výzvou v rámci budovania rodinného hniezda. Sálajúce teplo, zvuk praskajúceho dreva a plápolajúci oheň je synonymom hrejivej atmosféry pokoja a harmónie, ktorá priam pozýva sadnúť si a pookriať v kruhu milovaných. Do svojho domova ju prirodzene vnesiete prostredníctvom jedinečného krbu, ktorý sa stane skvostnou dominantou vášho interiéru alebo záhrady.

Kto potrebuje krb?

Vy a vaša rodina

Nádherný krb, v srdci ktorého plápolá horúci plameň má silný psychologický význam. Je synonymom rodinnej pohody  a súdržnosti. Pôsobí na všetky naše zmysly a jeho skrytý význam sa vnára hlboko do nášho podvedomia, kde zapaľuje iskierku šťastia a spolupatričnosti. Veď čo stmelí rodinu viac ako spoločné posedenie pri krbe počas dlhých zimných večerov? Krb vytrhne vás a vašich blízkych z uponáhľaného sveta technológií, v ktorom obyčajné ľudské slovo akoby neexistovalo a v jeho atmosfére príjemne pookrejete a načerpáte energiu.

Váš interiér

Obývačka bez krbu je ako telo bez srdca. Nemá ambíciu žiť vlastným životom a poskytnúť svojim obyvateľom neopakovateľnú atmosféru pohody a tepla. Široká ponuka štýlov zaručuje, že krb doslova zapadne do každého interiéru. Zariadili ste si obývačku v súlade s najnovším diktátom bytových dizajnérov? Moderný krb čistých línií sa stane jej skvostom. Alebo ste hrdým majiteľom rustikálneho interiéru? Oheň plápolajúci v krbe rovnakého štýlu mu dodá skutočné teplo domova.

fire

Okrem toho, že krb je dominantným dizajnovým prvkom, má samozrejme v interiéri aj neoceniteľnú praktickú funkciu. Mnohí vedia, že teplo sálajúce z horiaceho dreva ničím nenahradíte. Jeho výhrevnosť oceníte najmä počas chladných zimných dní a večerov.

Vaša záhrada

Záhrada krbom doslova ožije. Letné posedenie pri ohni, či rodinná grilovačka do nej vnesú zábavu a ľudský kontakt. Opäť platí, že krb musí so záhradou doslova zrásť. Plánujte ho už pri realizácii svojej okrasnej záhrady a vyhraďte mu priestor, kde sa už teraz cítite príjemne. Atmosféra ohňa vaše pocity ešte umocní a vaša záhrada sa zmení na centrum života.

Uložiť